jump to search

Nasze marki

Na polskim rynku obecnych jest kilkanaście marek papierosów British American Tobacco oraz kilka rodzajów tytoniu do palenia.

Vogue

Vogue jest marką międzynarodową z segmentu premium,. Na polski rynek została wprowadzona w 1993 roku i była pierwszą marką papierosów w formacie Super Slim w Polsce. Obecnie papierosy Vogue są dostępne w czterech podstawowych wariantach: Bleue, Lilas, Frisson Menthe i Frisson Menthe Eclat.

Vogue La cigarette

Vogue La Cigarette to najnowsza oferta w ramach rodziny Vogue w Polsce.

Pall Mall

Marka Pall Mall została wprowadzona na rynek w 1899 roku. Obecnie jest sprzedawana w ponad 110 krajach, będąc wiodącą marką British American Tobacco i trzecią  największą marką papierosów na świecie.  Na polskim rynku Pall Mall występuje w dwóch ofertach – Pall Mall King Size oraz Pall Mall Superslims.

Lucky Strike

Lucky Strike to międzynarodowa marka papierosów, która została wprowadzona na rynek amerykański w 1871 roku. Jest to jedna z najstarszych i najbardziej rozpoznawanych marek wśród wyrobów tytoniowych na świecie. Papierosy te są obecnie sprzedawane w kilkudziesięciu  krajach. Na polskim rynku obecna od 1994 roku.

Viceroy

Viceroy to marka amerykańska, wprowadzona na rynek w 1936 roku. Jest obecna na ponad 50 rynkach na świecie, również w Polsce gdzie jest jedną z trzech największych marek na rynku. Viceroy ma w swej ofercie papierosy w formatach: King Size, 100's, S-Line (Demi Slim) oraz wariant z kapsułą mentolową.

Nevada

Nevada to jedna z pięciu największych marek King Size w Polsce. Została wprowadzona na polski rynek w 2003 roku.

Jan III Sobieski

Jan III Sobieski to marka lokalna, obecna na rynku od 1994 roku.

Cristal

Cristal to marka, która istnieje na polskim rynku od 1996 roku i jako jedyna występuje wyłącznie w wariantach mentolowych.

Męskie

Męskie to marka papierosów o długości 70 mm. Jest liderem w segmencie papierosów krótkich i bez filtra. 

Walet

Marka Walet dostępna jest w miękkim opakowaniu.

max
large
medium
small
mobile